بازی تخته نرد صفحه چوبی ویژه افراد نابینا

درخواست مشاوره: ۰۹۰۵۴۱۴۶۹۱۱

درحال بروزرسانی قیمت

بازی تخته نرد صفحه چوبی ویژه افراد نابینا

تو هر سن و سالی و با هر وضعیتی که باشیم  برای گذراندن اوقات فراغتمون در کنار  شطرنج بازی، منچ بازی و یا مار و پله حتما  سراغ بازی تخته نرد (Board games) صفحه چوبی هم میریم. این بازی آنقدر لذت بخش و شیرین است که آدم حیفش میاید بازی با آن را برای یک بار هم که شده تجربه نکند.

بازی تخته نرده صفحه چوبی ویژه افراد نابینا و بینا جزء بازهای فکری است که برای برنده شدن در آن؛ نیاز به برنامه‌ریزی، شمارش و تجربه و آزمون و خطا داریم. فردی تو این بازی برنده است که زودتر از حریف مهره‌های خودش را از بازی خارج کند. اما بریم سراغ فایده‌های مفید بازی تخته نرد چوبی!

 

اثرات ارزشمند بازی تخته نرد چوبی

بسیاری از پژوهشگران و محققان به صورت مکرر از والدین می‌خواهند که کودکان با نیازهای ویژه خود را به سمت بازی درمانی بکشانند. اینان از والدین می‌خواهند که در کنار کاردرمانگر و گفتاردرمانگر با تهیه کردن این قبیل بازی و سرگرمی‌های جالب به کودکان خودشان شاد زیستن و مفید بودن را آموزش دهند.

چراکه دیده شده یک بازی به ظاهر ساده با گذشت زمان تاثیر خارق العاده‌ای روی رفتار و گفتار و سایر مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی کودک با نیاز ویژه گذاشته است. درنهایت نتایج حاصل از بازی کردن با این بازی شامل موارد زیر می‌شود.

  • زمانی برای بودن با خانواده و شاد زیستن و خندیدن در کنار آن‌ها.
  • کسب مهارت‌های شناختی مثل بالا بردن حل مسئله.
  • مرتب‌سازی حافظه و کاهش خطر الزایمر.
  • کاهش استرس و ترس و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن.
  • تراپی درمانی کودکان با نیازهای ویژه

برای خرید این محصول ویژه و استثنایی شما می‌توانید قبل از خرید؛ با تیم خانواده توانمند از طریق شماره تلفن 09054146911 مشاوره رایگانی داشته باشید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بازی تخته نرد صفحه چوبی ویژه افراد نابینا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *